Aktualności

Alternatywne materiały eksploatacyjne Asarto i UNI-1

Oferujemy szeroką gamę alternatywnych materiałów eksploatacyjnych marek Asarto i UNI-1 do drukarek HP, Canon, Brother, Epson, Lexmark, OKI, itp.

Tusze i tonery firmy Asarto objęte są dożywotnią gwarancją, a taśmy do drukarek igłowych 24-miesięczną.

Zapraszmy do naszego sklepu na ul. Mochnackiego 10

Poszukujemy pracowników

Szukamy pracownikow do działu handlowego. Szczegóły tutaj.

Dla kogo kasy fiskalne od 2015 roku?

W 2015 roku m.in. wszyscy lekarze, fryzjerzy, kosmetyczki ale także mechanicy samochodowi i wulkanizatorzy będą musieli zainstalować i używać kas fiskalnych. Tak wynika z projektu rozporządzenia w sprawie zwolnień z obowiązku ewidencji na kasach rejestrujących. Ministerstwo Finansów tłumaczy, że takie były postulaty organów podatkowych i konsumentów.

Więcej info tutaj

Etos na VI Spotkaniu dla Aktywnych Partnerów RESET2

Spotkanie odbyło się w dniach 19-20 września br w Trzebieszowicach k.Lądka Zdroju.
Firmę ETOS reprezentowali Wojciech i Maria Kownaccy.
W ramach spotkania odbyły się prezentacje i warsztaty dotyczące nowych funkcjonalności programów firmy RESET2 oraz konsultacje indywidualne.
Obecni byliśmy między innymi na następujących prezentacjach:
  1. Prezentacja funkcjonalności nowego programu R2fkPRO
  2. Warsztaty “R2fk w praktyce”
  3. “Workflow” czyli obieg dokumentów w firmie”(R2płatnikPRO)
  4. Przedstawienie wprowadzonych nowości w systemie R2płatnikPRO
Programy firmy RESET2  potwierdziły swoją czołową pozycję w kategorii systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą.

Nowa tablica interaktywna

W Przedszkolu Miejskim w Elblągu zamontowaliśmy tablicę interaktywną SmartBoard SB660 wraz z projektorem krótkoogniskowym Hitachi CX250.

Nauczyciele zostali przeszkoleni w zakresie obsługi oraz możliwości wzbogacenia treści nauczania w przedszkolu.

To kolejna tablica zamontowana przez nasz zespół w jednostce edukacyjnej w naszym województwie.

40% rabatu na antywirus ESET

Proponujemy firmom atrakcyjną ofertę przejścia z równoważnego programu antywirusowego na oprogramowanie ESET z rabatem 40%
Więcej informacji tutaj. 

Ścieżka ekspresowa uzyskania certyfikatu CERTUM

Od 21 lipca 2014r. uruchomiliśmy w ETOS Sp. z o.o. procedurę uzyskania certyfikatu kwalifikowanego CERTUM w ciągu 24 godzin. Zapraszamy osoby, które chcą skorzystać ze ścieżki ekspresowej wydania certyfikatu do kontaktu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

InsERT nexo – dyplomowani serwisanci

Z przyjemnością informujemy, że nasi specjaliści od programów InsERT pomyślnie zdali egzaminy i zostali dyplomowanymi serwisantami nowych systemów nexo.

Jako jedyni w województwie warmińsko-mazurskim możemy zaproponować Państwu fachową pomoc w obsłudze  programów serii nexo.

 

Witaj na nowej stronie!

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona spodoba się Państwu.  Ma nowoczesny wygląd, jest funkcjonalna i dopasowana do potrzeb naszych klientów. Teraz łatwiej można na niej znaleźć wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszej działalności oraz tego czym się zajmujemy.

Wiemy jak ważną sprawą jest dogodny i łatwy kontakt z nami. Dlatego mocno rozbudowaliśmy moduły służące do komunikacji z nami. Na dole każdej strony mają Państwo możliwość szybkiego podejrzenia kontaktu którego dotyczy dana strona. Oprócz telefonu, jest również adres mailowy. Wystarczy na niego kliknąć, a otworzy się program mailowy z którego łatwo wyślecie Państwo maila do nas.

Zapraszamy!

Potrzebujesz porady?
89 535 08 08
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 800 do 1600