InsERT nexo

InsERT nexo to innowacyjna linia programów, ułatwiająca zarządzanie małą i średnią firmą. W jej skład wchodzą:

 • Subiekt nexo(system sprzedaży),
 • Rachmistrz nexo(prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego),
 • Rewizor nexo(system finansowo-księgowy),
 • Gratyfikant nexo(system kadrowo-płacowy),
 • Gestor nexo(system zarządzania relacjami z klientami),
 • Biuro nexo(system wspomagający pracę biura rachunkowego).

Pakiet dostępny jest w dwóch wersjach

 InsERT nexo spełniający standardowe wymagania małych i średnich firm

InsERT nexo PRO przeznaczony dla przedsiębiorstw, które potrzebują dodatkowych rozwiązań.
Linia umożliwia tworzenie rozszerzeń dopasowujących system do indywidualnych potrzeb użytkownika i gwarantuje swobodę konfiguracji biznesowej (własne słowniki, raporty, wzory wydruku itd.).

Wybierając InsERT nexo

 usprawnisz funkcjonowanie firmy i zagwarantujesz większą wygodę użytkowania. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe oraz bogata funkcjonalność programów sprawią, że prowadzenie biznesu stanie się prostsze i bardziej efektywne.

otrzymasz:

 • Elastyczny interfejs
  Programy można łatwo dostosować do preferencji poszczególnych pracowników, dzięki czemu użytkownik widzi wyłącznie te moduły i dane, z których korzysta w swojej pracy. Formatki wybranych dokumentów można dostosować do własnych potrzeb określając, które pola są ważne i mają być widoczne, a które nie są niezbędne i można je ukryć.
 • Unikalną nawigację
  Uruchamianie modułów, dodawanie nowych dokumentów i wywoływanie wybranych funkcji stało się prostsze niż kiedykolwiek. Oprócz klasycznych rozwiązań, użytkownik może skorzystać z zawsze dostępnej wyszukiwarki poleceń, tworzyć własne zestawy „ulubionych” poleceń lub korzystać z mnemoników dokumentów.
 • Harmonijną integrację
  Poszczególne systemy, wchodzące w skład linii InsERT nexo, mogą zostać połączone w multiprogram, dzięki czemu użytkownik otrzymuje jeden wspólny system z dobrze dopasowanymi modułami połączonych programów. Tym sposobem handlowiec obsługujący klientów uruchamia i pracuje na jednym systemie łączącym Subiekta nexo i Gestora nexo, a osoba obsługująca zakupy handlowe wraz z ujęciem ich w księgowości może pracować na Subiekcie nexo połączonym z Rachmistrzem nexo.
 • Współpracę z księgowością
  Dokumenty z Subiekta nexo i Gratyfikanta nexo mogą być przekazywane do księgowości korzystającej z Rachmistrza nexo lub Rewizora nexo za pośrednictwem nowoczesnej, bezpiecznej i dwustronnej komunikacji online. Handlowiec wysyła fakturę wystawioną w Subiekcie nexo do chmury, z której księgowy pobiera ją do Rachmistrza nexo lub Rewizora nexo. Po obróbce księgowej dokumentu, informacje zwrotne są wysyłane do Subiekta nexo, dzięki czemu handlowiec zawsze zna status księgowy dokumentu. Cały proces jest w znacznym stopniu zautomatyzowany, a wysyłka dokumentów spełnia wymogi RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych.
 • InsERT mobile
  InsERT mobile to aplikacja, dzięki której obsługa klientów w terenie staje się sprawniejsza i efektywniejsza. Korzystający z niej użytkownicy otrzymają również powiadomienia związane z ważnymi informacjami, takimi jak publikacja nowej wersji programów czy istotne zmiany prawne.
 • Korzystanie z pomocy
  Specjalny moduł umożliwia łatwe wyszukanie praktycznych porad i wskazówek na temat programów. Po wpisaniu hasła do wyszukiwarki wyświetlą się poświęcone mu materiały online (linki do wątków na forach użytkowników, filmików instruktażowych na YouTube, artykułów e-Pomocy) oraz offline (podpowiedzi zapisane w programie).
 • Wyszukiwanie danych
  Dostępna w każdym momencie wyszukiwarka pozwala błyskawicznie odnaleźć konkretny dokument lub kartotekę w całym InsERT nexo. Wyszukiwać można po całych słowach (np. dezodorant), fragmentach słów (np. dezo), całych frazach (np. Forever dezodorant 100 ml) lub wymuszać dosłowne traktowanie słowa za pomocą cudzysłowów. Przydatna jest również możliwość korzystania z operatorów wymuszających wystąpienie (+) lub wykluczających wystąpienie słowa w wynikach wyszukiwania.
 • Pracę zdalną/oddziałową w ramach licencji podstawowej
  W jednym czasie można używać programu do przetwarzania danych firmy – również poza jej siedzibą – na tylu stanowiskach, ile obejmuje licencja.
 • Przenoszenie danych
  Możliwość kontynuowania pracy rozpoczętej w innym systemie.
  InsERT nexoprzewiduje kontynuowanie pracy rozpoczętej w innym systemie. Zawiera mechanizm pozwalający na przeniesienie danych z InsERT GT oraz mikroSubiekta lub wskazanego katalogu z odpowiednio skonstruowanymi plikami XML, zawierającymi informacje do przeniesienia. Przeniesienie danych to jeden z etapów tworzenia nowego podmiotu, dostępne jest z poziomu kreatora wdrożeniowego dowolnego z produktów linii InsERT nexo.

 

 
 
 

Sprzedaż i magazyny.

Subiekt nexo

Nowoczesny, intuicyjny system obsługi sprzedaży i magazynów.

Sprzedaż i magazyny.

Subiekt nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu sprzedaży wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Księgowość i finanse => Księga przychodów i rozchodów.

Rachmistrz nexo

System do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego.

Księgowość i finanse => Księga przychodów i rozchodów.

Rachmistrz nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu do obsługi uproszczonej księgowości, wzbogacona o dodatkowe rozwiązania.

Księgowość i finanse => Pełna księgowość.

Rewizor nexo

Nowoczesny system finansowo-księgowy do sprawnego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Księgowość i finanse => Pełna księgowość.

Rewizor nexo PRO

Rozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań.

Kadry i Płace.

Gratyfikant nexo

Intuicyjny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

Kadry i Płace.

Gratyfikant nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego, umożliwiająca dodawanie własnych rozwiązań.

CRM i obsługa klienta.

Gestor nexo

Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy.

CRM i obsługa klienta.

Gestor nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu zarządzania relacjami z klientami, wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Obsługa Biura Rachunkowego

Biuro nexo

Nowoczesny system wspomagający pracę biura rachunkowego.