Subiekt nexo rozszerzenia

Rozszerzenia stanowiskowe

Licencja podstawowa do programu Subiekt nexo jest dostępna w wersji na jedno lub trzy stanowiska. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń na kolejne stanowiska bez konieczności kupowania oddzielnej licencji.

Rozszerzenie wpływa na cenę e-Abonamentu, jednak podwyższona opłata związana z dodatkowymi stanowiskami zostanie uwzględniona dopiero za kolejny okres obowiązywania e-Abonamentu (nie w trakcie trwającego aktualnie e-Abonamentu).

Jak kupić

Rozszerzenia mogą Państwo nabyć w naszej firmie. Po zakupie rozszerzenia nie trzeba robić nic więcej – licencja programu zostanie automatycznie zaktualizowana i rozszerzenie będzie aktywne najpóźniej kolejnego dnia od daty zakupu .

W wyjątkowych przypadkach może się zdarzyć, że rozszerzenie nie zostanie aktywowane automatycznie – wtedy konieczne będzie pobranie zaktualizowanego pliku licencji bezpośrednio z programu lub poprzez Portal Klienta.

Rozszerzenia funkcjonalne

Firmom, które potrzebują dodatkowej funkcjonalności, polecamy system Subiekt nexo PRO.  Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo zawierająca
wiele ponadstandardowych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest dopasowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (m.in. definiowanie własnych pól, raportów, wydruków oraz rozszerzanie funkcjonalności za pomocą Sfery dla Subiekta nexo).

Posiadacze Subiekta nexo mogą zakupić wersję PRO na preferencyjnych warunkach.

Wszystkie rozszerzenia i programy można nabyć w firmie “Etos”.