InsERT – Sprzedaż

SPRZEDAŻ – szeroka gama programów z wieloma opcjami zastosowania, począwszy od najprostszy systemów przeznaczonych wyłącznie do fakturowania po zintegrowane pakiety wspomagające produkcję, sprzedaż i nadzór na gospodarką magazynową:

Subiekt GT – to nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących bardzo przyjaznego, a jednocześnie sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.;

Subiekt GT Sfera – nowoczesny system sprzedaży, który oprócz standardowej funkcjonalności Subiekta GT, został rozbudowany o mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wew. algorytmów systemu Subiekt GT.

niebieski PLUS dla InsERT GT – pierwsze z serii rozszerzeń funkcjonalnych dla programów z linii InsERT GT;

zielony PLUS dla InsERT GT – drugie rozszerzenie funkcjonalne do programów z linii InsERT GT;

mikroSubiekt dla Windows – niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży, jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny;

Wersje demonstracyjne:

SPRZEDAŻ
Subiekt GT – Wariant podstawowy
zawiera następujące składniki, niezbędne do zainstalowanie systemu InsERT GT:
system InsERT GT w wersji próbnej (zawiera wszystkie składowe systemu);
pobierz
Subiekt Sprint – Wersja demonstracyjna
Wersja demonstracyjna Subiekta Sprint pozwala korzystać z pełnej jego funkcjonalności do 45 dni.   Wymagane jest, by na komputerze, na którym będzie instalowany Subiekt Sprint, był zainstalowany Subiekt GT w wersji 1.20 lub nowszej. W Subiekcie GT należy stworzyć podmiot demonstracyjny, a w nim specjalny magazyn, który będzie skojarzony ze sklepem obsługiwanym przez Subiekta Sprint.
pobierz
mikroSubiekt dla Windows – Wersja próbna
Charakteryzuje się pełną funkcjonalnością, ale jest ograniczona do 45 dni działania.
Wersja próbna mikroSubiekta dla Windows zawiera serwer baz danych Microsoft SQL
pobierz
Aktualizacja 29/04/2022 MikroSubiekt Wersja 10.00 SP1 – uaktualnienie programu mikroSubiekt dla Windows. pobierz