Br-pb

Zobacz, co zyskasz jako biuro rachunkowe

Korzystając z Portalu Biura szybko wyślesz klientom raporty finansowo-księgowe oraz błyskawicznie wczytasz odebrane dokumenty do swojego programu księgowego. Ponadto poinformujesz ich o nadchodzących terminach podatkowo-składkowych, konieczności dostarczenia istotnych dokumentów, rozliczeniach czy wysyłce raportów. Sam decydujesz o formie powiadomienia, które otrzymuje klient – mogą to być maile lub SMS-y. Dodatkowo zyskujesz stały wgląd w wysłane danemu klientowi raporty, zebrane w jednym miejscu, dzięki czemu możecie je wspólnie analizować w dowolnej chwili. To znacząca oszczędność czasu, zarówno dla samego biura, jak i dla jego klientów.

Dokumenty

Dokumenty

Dzięki usłudze możesz:

  1. Automatycznie pobierać dokumenty przesłane przez klienta do programów księgowych.
  2. Wygodnie przeglądać je wszystkie w jednym miejscu.
  3. Łatwo wprowadzać otrzymane dokumenty do użytkowanego systemu.
  4. Automatycznie wczytywać dane z faktur (OCR) — aplikacja sama rozpoznaje dane z przesłanego dokumentu, takie jak numer dokumentu, data, kontrahent czy kwota z tabeli VAT, a następnie przenosi je na zapis księgowy podczas jego dodawania.
  5. Automatycznie informować klienta o postępie prac nad danym dokumentem.

Raporty

Raporty

Dzięki usłudze możesz:

  1. Publikować raporty finansowo-księgowe.
  2. Wygodnie przeglądać wysłane klientowi raporty.
  3. Ustawiać automatyczne powiadomienia (mail lub SMS, wybór należy do Ciebie) dla klientów o nadchodzących terminach podatkowo-składkowych, konieczności dostarczenia dokumentów, rozliczenia się z biurem, wysyłki raportów lub odrzuceniu przesłanych dokumentów (i konieczności ich poprawy).