Rachmistrz nexo rozszerzenia

Rozszerzenia stanowiskowe

Licencja podstawowa do programu Rachmistrz nexo jest dostępna w wersji na jedno lub trzy stanowiska. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń na kolejne stanowiska bez konieczności kupowania oddzielnej licencji.

Rozszerzenie wpływa na cenę e-Abonamentu, jednak podwyższona opłata związana z dodatkowymi stanowiskami zostanie uwzględniona dopiero za kolejny okres obowiązywania e-Abonamentu (nie w trakcie trwającego aktualnie e-Abonamentu).

Jak kupić

Rozszerzenia mogą Państwo nabyć bezpośrednio w naszej firmie. Po zakupie rozszerzenia nie trzeba robić nic więcej – licencja programu zostanie automatycznie zaktualizowana i rozszerzenie będzie aktywne najpóźniej kolejnego dnia od daty zakupu.

W wyjątkowych przypadkach może się zdarzyć, że rozszerzenie nie zostanie aktywowane automatycznie – wtedy konieczne będzie pobranie zaktualizowanego pliku licencji bezpośrednio z programu lub poprzez Portal Klienta.

Zawieszanie i odwieszanie rozszerzeń

Jeśli firma nie korzysta już z wykupionych dodatkowych stanowisk, ma możliwość ich zawieszenia. Opłata za e-Abonament zostanie odpowiednio zmniejszona, jednak dopiero wraz z początkiem kolejnego okresu obowiązywania e-Abonamentu.

Odwieszenie, czyli rezygnacja z zawieszenia i ponowne korzystanie z uprzednio zawieszonych stanowisk wiąże się z opłatą zgodnie z poniższym cennikiem oraz podwyższoną opłatą za e-Abonament. Opłata za e-Abonament zostanie odpowiednio zwiększona dopiero za kolejny okres obowiązywania e-Abonamentu.

Program Cena za odwieszenie jednego stanowiska
Subiekt nexo 45 zł
Rachmistrz nexo 45 zł
Rewizor nexo 55 zł
Subiekt nexo PRO 65 zł
Rachmistrz nexo PRO 65 zł
Rewizor nexo PRO 85 zł

Ceny netto

 

Rozszerzenia funkcjonalne

Firmom, które potrzebują dodatkowej funkcjonalności, polecamy system Rachmistrz nexo PRO.  Jest to rozszerzona wersja Rachmistrza nexo zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań, dzięki którym możliwe
jest dopasowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (m.in. własne pola, raporty, wydruki oraz rozszerzanie funkcjonalności za pomocą Sfery dla Rachmistrza nexo).

Posiadacze Rachmistrza nexo mogą zakupić wersję PRO na preferencyjnych warunkach.

Wszystkie rozszerzenia i programy można nabyć w naszej firmie.