Serwis sprzętu

zobacz –   Outsourcing usług IT

Serwis tworzy grupa specjalistów, która może rozwiązać problemy z komputerem i innymi urządzeniami z nim współpracującymi. Mając do dyspozycji wiedzę, narzędzia oraz części jesteśmy w stanie naprawić sprzęt którego inni nie potrafili naprawić.

Zostaliśmy zauważeni przez potentatów rynku komputerowego, którzy dostrzegając nasze duże możliwości i kompetencje zaufali nam, udzielając autoryzacji na prowadzenie serwisu gwarancyjnego swoich produktów. Natomiast doświadczenie i dostęp do części pozwalają nam naprawiać sprzęt wielu firm również pogwarancyjnie.

Sprzęt komputerowy jest zbyt drogim narzędziem pracy abyś mógł zaufać przypadkowi, zaufaj doświadczeniu specjalistów firmy ETOS.
Nasze usługi obejmują umowy stałe jak też jednorazowe naprawy, oraz konserwacje sprzętu komputerowego obejmującego komputery stacjonarne i przenośne, monitory LCD, UPS-y.

Grupa specjalistów serwisu zajmuje się także sprzedażą i obsługą serwisową sprzętu fiskalnego firmy ACLAS, EMAR i POSNET. Jeżeli planujesz zakup sprzętu fiskalnego zapoznaj się z aktualną ofertą na sprzęt fiskalny.

Nasze atuty:

  • ponad 20 lat na rynku
  • uczciwość, rzetelność i fachowość techniczna
  • dysponujemy dużym zasobem narzędzi specjalistycznych
  • bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych i podzespołów
  • współpracujemy z wieloma serwisami specjalistycznymi w całym kraju i jeżeli zdarzy się problem którego sami nie potrafimy pokonać to zawsze podpowiemy Ci gdzie szukać pomocy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, proponujemy korzystne warunki stałej współpracy dla firm i instytucji wymagających niezawodnej pracy urządzeń.

Godziny otwarcia serwisu:
poniedziałek – piątek: 800 – 1600

tel. 89 535 08 08